У Черкасах завершили реконструкцію інфекційної лікарні

У Черкасах завершили реконструкцію інфекційної лікарні

У Черкаській міській інфекційній лікарні завершили реконструкцію. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський.

Тепер інфекційна може прийняти 75 пацієнтів із коронавірусною хворобою. Також тут створене відділення реанімації.

«Дякую усім причетним до цієї важливої справи, і особисто керівнику закладу Світлані Волгіній. Крім того, відсьогодні також і Перша міська лікарня може прийняти 50 хворих на коронавірус. Тож сподіваюся, що напруга у медичній галузі поступово спадатиме», – зазначив Всеволод Кульчиковський.

Нагадаємо, також у Черкасах облаштовують тимчасовий стаціонар на 150 ліжок для хворих на COVID-19 на базі Другого пологового будинку. Нещодавно хід робіт перевірив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Завдання міської влади – подбати про те, щоб люди могли отримати кваліфіковану медичну допомогу. Ми докладаємо для цього значних зусиль. Жителів Черкас зі свого боку також прошу дбати про своє здоров’я: носити маски у громадських місцях, користуватися санітайзерами, зберігати соціальну дистанцію та у разі ознак хвороби залишатися вдома і звертатися до сімейного лікаря. Бережіть себе та оточуючих! Разом ми подолаємо цю біду!», – підкреслює міський голова Анатолій Бондаренко.

 

Залиште коментар