У Чорнобаї за бюджетні кошти реконструюють басейн

У Чорнобаї за бюджетні кошти реконструюють басейн

10 млн грн із державного бюджету отримають на реконструкцію басейну у РФОК Чорнобаївського району. Відповідне рішення 6 червня прийняла міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів, повідомляють у Чорнобаївській РДА.

Нагадаємо, у березні Кабінет Міністрів України затвердив дві постанови про Порядок використання коштів на будівництво палаців спорту та басейнів. Для отримання субвенції виконавчі органи рад мали подати Мінмолодьспорту пропозиції щодо включення об’єкту інфраструктури до переліку об’єктів, на які планується спрямувати субвенцію.

Чорнобаївська райдержадміністрація подала на розгляд комісії пакет документів щодо реалізації проекту «Реконструкція частини будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу (приміщення басейну з улаштуванням альтернативних джерел електроенергії) по вул. Спортивна, 5, смт Чорнобай, Черкаської обл.». Проект передбачає ремонт конструкцій покрівлі, утеплення фасаду та покрівлі, впровадження альтернативних джерел електроенергії, демонтаж існуючого та монтаж нового обладнання і трубопроводів чаші басейну, оздоблення стін, стелі, підлоги та облаштування умов для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Днями на засіданні комісії під головуванням заступника Міністра молоді та спорту України представники Черкащини презентували проект.

Загалом на розгляд комісії із 24 областей подали 28 проектів. Із них відібрали 14. Серед них – і проект реконструкції басейну в смт Чорнобай.

Варто зазначити, що депутати районної ради підтримали рішення про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, що було однією з умов участі в конкурсі, та 1 млн 545 тис. грн на співфінансування проекту.

Залиште коментар