У Дахнівському лісництві вирощують модрину

У Дахнівському лісництві вирощують модрину

У Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу вирощують сіянці модрини європейської.

Створюючи лісові культури, черкаські лісівники враховують чимало факторів, одним із таких є зміни клімату, що спостерігаються останні кілька років та призводять до всихання хвойних насаджень. Тож з метою створення стійких, високопродуктивних насаджень в Черкаському лісгоспі експериментують, впроваджуючи нові, не характерні для регіону породи, зокрема, модрину європейську, яка є стійкою до посушливих кліматичних умов.

Так, навесні цього року в теплиці Дахнівського лісництва Черкаського лісгоспу висіяли насіння модрини європейської. Нині тут зростає близько п’яти тисяч штук сіянців. Черкаські лісівники дбають про маленькі сходи, проводять догляди та забезпечують оптимальною кількістю вологи для гарного росту.

За словами лісничого Дахнівського лісництва Романа Перепелиці, ця порода є більш стійкою до посух, до шкідників та хвороб дерев, відзначається хорошою приживлюваністю, швидкоросла та має цінну, надзвичайно міцну деревину.

Вже наступної весни під час лісокультурної кампанії, створюючи мішані культури, черкаські лісівники планують висадити модрину європейську разом з дубом та горіхом чорним.

Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар