У Каневі будують модульну котельню

У Каневі будують модульну котельню

Модульну котельню, що працюватиме у автоматичному режимі і обслуговуватиме жителів трьох двоповерхових будинків, нині будують у Каневі. На її спорудженні  бюджет міста вже зекономив 400 тисяч гривень завдяки  системі «Prozorro». Загальна вартість об’єкту складає 2,8 млн.грн. Про це повідомив сайт Канівської міської ради.

“Днями було укладено договір з підрядною організацією на проведення будівельних робіт – із облаштування модульної котельні за адресою вул.Енергетиків, 237 (район Сільгосптехніки).
У цьому районі розташовано три 2-поверхові житлові будинки (це близько 80 абонентів), до яких транспортується теплова енергія із значними втратами.

– Розглядалися різні варіанти, як наблизити до споживача джерело тепла та мінімізувати втрати теплоенергії під час її транспортування, – говорить директор КП «Теплові мережі» Василь Коломієць.

Відтак, було розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво в цьому районі модульної котельні, проведено її державну експертизу, і, власне, сам тендер. Його відповідно до законодавства виграла компанія «Укрінтерн» (м.Біла Церква).

Фінансуватиметься будівництво з міського бюджету. Загальна вартість об’єкту складає 2,8 млн.грн. Система «Prozorro» дала змогу ще й заощадити 400 тис.грн. бюджетних коштів, оскільки попередня вартість, яка виносилася на тендер, – 3,1 млн.грн.

Модульна котельня має бути ефективною в управлінні, вона автоматична і не потребуватиме постійного нагляду. Подібна в Каневі використовується в санаторній школі-інтернаті.

Завершення будівельних та пусконалагоджувальних робіт має відбутися до початку опалювального періоду, який традиційно розпочинається у середині жовтня”, – йдеться у повідомленні.

Залиште коментар