“У міській раді Черкас від Південно-Західного мікрорайону має бути ефективний депутат”, – Євгеній Щербина

“У міській раді Черкас від Південно-Західного мікрорайону має бути ефективний депутат”, – Євгеній Щербина

Першим номером на виборчому окрузі №2 у Південно-Західному мікрорайоні Черкас від ВО “Батьківщина” є 28-річний Євгеній Щербина, який останні три роки працює на окрузі.

Про це пише zmi.ck.ua.

“Я не прийшов за місяць до виборів, як деякі кандидати, не обіцяю, що зроблю колись, а вже зараз показую свою зроблену роботу на громадських засадах, адже не був депутатом.

Декілька років тому до мене почали звертатися за допомогою у вирішенні нагальних проблем тамтешні жителі, оскільки я разом із сім’єю проживаю у Південно-Західному мікрорайоні, а депутата, який міг би відстоювати їхні інтереси у міській раді, обрано не було. Тому, в принципі, можна сказати, що у громадську діяльність мене долучитися попросили самі люди. З часом ми зуміли налагодити ефективну комунікацію, і я продовжив допомагати, чим міг. Зараз вже чітко знаю, які є проблеми округу, і як їх можна вирішити. Маю стратегію розвитку мікрорайону. Тому і вирішив спробувати власні сили на виборах, щоб бути ще більш ефективним представником жителів округу в міській раді”, – відзначив Євгеній Щербина.

Залиште коментар