У міського пологового будинку – новий керівник

У міського пологового будинку – новий керівник

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко та директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський представили колективу КНП “Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини” нового керівника.

Ним за результатами конкурсу визначено Дмитра Васильовича Вітренка. Розпорядження про призначення підписав міський голова Анатолій Бондаренко 12 березня.
Дмитро Васильович – лікар-акушер-гінеколог, у цьому медичному закладі працює вже 18 років.

“Бажаємо вам наснаги і витримки, сталевих нервів на цій важливій посаді, згуртованої і фахової роботи з колективом. Зі свого боку команда міського голови Анатолія Бондаренка зробить все можливе, щоб Черкаський пологовий будинок був одним із передових закладів та мав все необхідне для якісного надання допомоги породіллям і новонародженим”, – звернувся до новопризначеного очільника пологового Сергій Тищенко.

Всеволод Кульчиковський висловив сподівання, що Дмитро Васильович докладе всіх зусиль, щоб «Центр матері та дитини» посів гідне місце в структурі закладів охорони здоров’я міста і області.

«Ми плануємо зробити цикл надання допомоги жінкам в межах цього закладу повним, щоб він не обмежувався тільки акушерством і наданням гінекологічної допомоги. В наших планах розвивати тут і інші напрямки на засадах партнерства з міською владою і іншими міськими медзакладами», – зазначив керівник медичної галузі міста.

«Є бажання працювати, є бажання змінювати заклад на краще. Провівши оцінку стану справ у закладі, розумію, що буде складно, адже проблем багато. Потрібно покращувати інфраструктуру закладу, покращувати забезпечення апаратурою. Тож сподіваюся на фінансову і моральну підтримку міської влади. З позитивного – є гарний кваліфікований колектив, це головне, щоб створювати позитивні показники у нашій роботі», – зазначив Дмитро Вітренко.

Залиште коментар