У одному з мікрорайонів Черкас будують багатофункціональний спортмайданчик (відео)

У одному з мікрорайонів Черкас будують багатофункціональний спортмайданчик (відео)

На Митниці  у Черкасах будують багатофункціональний майданчик для занять спортом. Про це повідомив депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін.

“Радий прозвітувати, що у дворі будинків 69, 71 і 73 по вул. Героїв Дніпра розпочалося будівництво майданчика для активного відпочинку містян. Тут встановлять тенісні столи, майданчик для воркауту, гойдалки та тренажери. Минулоріч за сприяння команди ВО “Батьківщина” тут облаштували поле для занять футболом та баскетболом із сучасним освітленням, яке дозволяє займатися до пізнього вечора. Коли завершаться роботи із встановлення тренажерів, поблизу трьох великих будинків, де живуть тисячі людей, буде справжній осередок спорту. ВО “Батьківщина” у Черкасах цілеспрямовано працює над тим, щоб Черкаси ставали містом, у якому хочеться жити!”, – говорить Юрій Тренкін.

За його словами, на даному прикладі можна побачити комплексний підхід ВО “Батьківщина” до розвитку міста. Адже раніше на цій території вже було замінено асфальтне покриття, зроблений “євродвір”, покращене освітлення по всій території двору, а у будинку №69 навіть проведені енергозберігаючі заходи: замінені усі вікна у під`їздах на металопластикові та замінено вхідні двері.

Залиште коментар