У оновленому кінотеатрі “Україна” відновили показ кіно

У оновленому кінотеатрі “Україна” відновили показ кіно

Кінотеатр “Україна” в Черкасах відновив показ фільмів 20 серпня.

Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомила директорка “України” Валентина Слуцька.

Нагадаємо, що через карантинні заходи демонстрація фільмів тривалий час була заборонена всією державою. 2 липня відповідно до постанови Кабінету міністрів України їхню роботу знову дозволили. Проте на той час не всі кінотеатри почали працювати. Через відсутність нових фільмів не запрацював “Україна”.

“Ми не починали показ фільмів тоді, бо не було новинок. По всій Україні були проблеми з прокатом. Я запитувала в колег, то казали, що важко працювати так. В основному всі показували повтори, а вони не дають заробіток. Практика показала, що це не дуже хороший варіант”, – розповідає директорка кінотеатру “Україна”.

Проте вже сьогодні там можна побачити цікаві кіноновинки:  “Тенет” та “Толока”, “Зависнути у Палм Спрінгз”, “Агент Єва”, “Східняк” та “Тролі 2: Світове турне”.

За словами Валентини Слуцької, обмежень у квитках немає, адже зали в кінотеатрі великі й дозволяють вмістити велику кількість глядачів. Наразі в “Україні” працює одна зала, а з 27 серпня почне роботу ще одна.

“Власними силами ми оновили кінотеатр. Купили нове обладнання. Ідеться про лазерний проєктор, який значно покращить якість демонстрації фільмів. Відремонтували також сцену, залу та фойє, почистили всі крісла”, – розповідає Валентина Слуцька.

 

Вона також запевняє, що в кінотеатрі будуть дотримані всі норми безпеки.

“Ми будемо дотримуватися всіх норм. Зокрема, люди в залах сидітимуть два через два, щоб була дотримана дистанція. До само кінотеатру потрібно входити в масках, а вже в залі можна її зняти, оскільки між людьми буде необхідна відстань. Крім того, ми скрізь розмістили антисептики й люди зможуть продезінфікувати руки”, – розповідає Валентина Слуцька.

 

Вона також додає, що графік роботи не буде змінений, адже їхні сеанси не закінчуються пізно ввечері.

Залиште коментар