У полісменів Черкащини розпочався навчальний рік

У полісменів Черкащини розпочався навчальний рік

У Черкаському відділі поліції з особовим складом проведено заняття.

20 січня в Черкаському відділі поліції пройшло перше заняття у новому навчальному році, на якому були присутні представники Черкаської прокуратури,керівництво Черкаського відділу поліції та особовий склад.

Під час лекцій поліцейські вдосконалювали теоретичні знання з правових засад дотримання конституційних прав та свобод громадян, а також недопущення випадків катувань в діяльності правоохоронців, зміцнення дисципліни і законності серед особового складу.

Загалом навчальний рік для поліцейських триватиме до 15 вересня. Щотижнево проводитимуться теоретичні та практичні заняття за різними напрямками відповідно до розроблених графіків. Восени поліцейські пройдуть підсумкові перевірки рівня службової підготовленості.

Питання підвищення рівня професійної майстерності працівників поліції постійно знаходяться на особливому контролі керівництва Національної поліції. Адже від того, наскільки фахово правоохоронці володітимуть необхідними знаннями, уміннями та навичками, залежить успішне виконання ними завдань із протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Сектор комунікації в Черкаській області

Прочитайте ще:

Залиште коментар