У рамках реконструкції вул.Жужоми у Черкасах хочуть зробити спуск для човнів

У рамках реконструкції вул.Жужоми у Черкасах хочуть зробити спуск для човнів

У рамках реконструкції вул.Сержанта Жужоми у Черкасах планують зробити спуск для човнів. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко за результатами наради, яка відбулася на місці проведення робіт.

За словами міського голови, з проханням облаштувати поблизу пляжу Митницький спуск для човнів зверталися представники громадських організацій рибалок. Також Анатолій Бондаренко звернув увагу архітекторів на необхідність облаштувати у цьому місці парковку для автомобілів.

«Це потрібно для того, щоб люди, які приїжджають відпочивати на пляжі, не відчували незручностей. Я вже дав відповідне доручення департаменту архітектури та містобудування. Крім того, розглядаємо можливість у перспективі розширити тут пляжну зону», – розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, у рамках реконструкції вул.Сержанта Жужоми планується облаштувати тут якісне асфальтне покриття, тротуари і велодоріжку. Ця дорога з’єднає дві головні магістралі мікрорайону Митниця: вул.Героїв Дніпра та вул.Гагаріна. Цьогоріч у бюджеті розвитку на будівництво цього об’єкту передбачено 15,3 млн грн, інформують у Черкаській міській раді.

Фото з фейсбук Федір Балаба

 

Залиште коментар