У родині загиблого «кіборга» Олексія Панченка народився онук

У родині загиблого «кіборга» Олексія Панченка народився онук

У родині сина загиблого захисника України Олексія Панченка із Черкас народився малюк. Хлопчик з’явився на світ 23 березня. Назвали його на честь героїчного дідуся – Олексієм, інформує пресслужба Черкаської міськради.

Нагадаємо, Олексій Панченко зі зброєю в руках відстоював цілісність України та не повернувся з Донецького аеропорту. Чоловіка мобілізували рядовим до 95-ої аеромобільної бригади 90-го окремого аеромобільного батальйону 22 серпня 2014 року, 19 січня 2015-ого – його життя обірвалося.

Молоде подружжя Панченків – Сергій та Галина – батьками стали вперше. Із цією важливою та радісною подією у житті їх привітала заступниця міського голови Марина Гаркава.

– Щиро бажаю малюку щасливого дитинства, рости здоровим та кмітливим, а батькам – сил, терпіння й взаєморозуміння, – сказала вона. – Вірю, що дід Олексій радіє онуку й бачить, що місто шанує і пам’ятає своїх Героїв.

Посадовиця передала новоспеченим батькам «пакунок малюка» від міста та держави.

Для довідки:

Для того, щоб отримати міський «пакунок малюка», одному з батьків, який зареєстрований у Черкасах та постійно проживає з дитиною, потрібно протягом 9 місяців після народження дитини звернутися до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради з такими документами:

– заява на ім’я директора департаменту (завантажити);
– оригінал та копія документа, що посвідчує особу;
– оригінал та копія довідки про присвоєння номера платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
– оригінал та копія свідоцтва про народження дитини.

Щоб отримати свій подарунковий набір, записуватися на прийом та ставати в електронну чергу не потрібно. Достатньо, за дотримання умов карантину, завітати до Громадської приймальні департаменту за адресою: бульвар Шевченка, 307 та повідомити адміністратора про бажання отримати «пакунок малюка».

Залиште коментар