У Ротмистрівці проведуть авіафест

У Ротмистрівці проведуть авіафест

Авіафест «ЯСЛА», який розшифровується як «Я люблю Саміт Любителів Авіації» проводитиметься другий рік поспіль на теренах колишнього військового летовища поблизу села Ротмістрівка, інформує ” Прочерк”.

Про це повідомляє смілянський журналіст і фотограф Олександр Слєпцовський.

Торік цей фестиваль викликав широкий резонанс і зібрав велику кількість охочих наочно побачити саморобні літаки, до того ж побачити їх не лише на стоянці, а й в повітрі. А декому пощастило навіть піднятися в небо.

8 серпня це свято авіації знову повертається і проходитиме на тому ж самому місці – колишньому летовищі в околицях Ротмістрівки. Огляд техніки для всіх охочих буде відкритий з 10 ранку. Офіційне ж відкриття фесту заплановане на 16.00.

У програмі фестивалю – презентація літальних апаратів, пілотаж у повітряному просторі, а крім того – спортивні змагання, насичені культурні заходи. Депутат обласної ради Іван Далібожак обіцяє представити тут машини для гасіння пожеж, які застосовані в сучасних аеропортах на випадок екстремальних ситуацій.

Організатори подбали про те, щоби гості мали можливість відпочити у затінку, поласувати морозивом, безалкогольними напоями.

Залиште коментар