У селі Леськи відкрили дитсадок, який не працював 20 років

У селі Леськи відкрили дитсадок, який не працював 20 років

Учора у с.Леськах Черкаського району відбулося урочисте відкриття дитячого садочка, який не працював 20 років. Після реконструкції руїни перетворилися на сучасний дошкільний заклад, повідомляє онлайн-видання Новини Черкас.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки важливим є відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх завітали: депутат Верховної Ради України Сергій Рудик, депутат обласної ради Анатолій Коверський, голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, сільський голова села Леськи Микола Бас керівники відділів та управлінь області та району.

Під час урочистого відкриття шановних гостей вітали дитячі колективи, які дякували всім причетним за чудовий реконструйований садок.

 

Реконструкцією приміщення займалося ТОВ МП „Арсенал ” на чолі з директором Владиславом Мамчуром, який і вручив завідуючій Надії Бондаренко ключі від нового садочка.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Залиште коментар