У Шполі почали експеримент з винищення амброзії

У Шполі почали експеримент з винищення амброзії

Працівники КП «Благоустрій» розпочали перший етап боротьби із бур’яном-алергеном — амброзією. Алергенний бур’янм почали обробляти хімічним засобом «Амбростоп» розробленим компанією «Бішофіт МД» на території Червоного ставу у м. Шпола.

Як зазначає директор КП «Благоустрій», Микола Нарадько, працівники комунальних служб працюють, поки що, в режимі експерименту, адже така обробка проводиться в громаді вперше. Проте вже встигли скласти більш детальну карту, де росте амброзія. Першим об’єктом стала територія на узбережжі Червоного ставу. Потім комунальники оброблять територію за міською ЗОШ № 1 (пішохідна доріжка через місток, який сполучає з вулицями Гвардійська, Молодіжна, Садова, Лютнева тощо), а також пішохідну доріжку, яка сполучає вул. Таранця через берег р. Шполки з вул. Некрасова (виходить біля дитсадка № 4 «Сонечко»).

Боротьба із полинистим, алергенним бур’яном у Шполянській громаді почалась завдяки реалізації громадського проєкту, який фінансується коштами міського бюджету. Наприкінці минулого року ГО «За розвиток Шполянщини» (керівник Ірина Ткаченко), розробила і подала на відкритий конкурс проєктів громадських ініціатив проєкт «Ні!!! Амброзії в Шполянській ОТГ» і відповідно отримала одне із переможних місць.

Залиште коментар