У Смілі коштом громадського бюджету будують залізничний перехід

У Смілі коштом громадського бюджету будують залізничний перехід

Перехід через залізничну колію на досить небезпечній ділянці залізниці за кошти громадського бюджету розпочали у Смілі. Про це інформує “Сміла.UA”.

Першим проєктом, що почали реалізовувати за гроші з громадського бюджету, був проєкт-переможець з назвою «Благоустрій пішохідного переходу через колії, розташованого у парній горловині станції на 916 км пк3 з вулиці Одеської на вулицю Севастопольську». Але його теж ще не довели до кінця, він незавершений…

Автором проєкту стала небайдужа та ініціативна жителька Сміли Галина Жемелко. Це маленьке будівництво дійсно принесло багато користі місцевим жителям. Переходити через колію з дитячими візками стало набагато зручніше.

Але пішохідний перехід вважається ще недобудованим. На координаційній раді підрядник проінформував, що ще не вистачає 27 тисяч гривень для завершення цього проєкту. Потрібно кошти на пандус, треба зробити дренажні лотки для стоку води під час дощу. Жителі кажуть, що уже у двох місцях завалилась щойно покладена плитка…

Начальника управління ЖКГ попросили проконтролювати і подбати про завершення цього потрібного для жителів проєкту. Проте, як завжди, на закінчення цього будівництва не вистачає грошей. Тож додаткову суму закладуть у бюджет вже у наступному році.

Залиште коментар