У Тальнівській міській громаді придбали нову техніку

У Тальнівській міській громаді придбали нову техніку

Соціальна інфраструктура Тальнівської міської громади є достатньо розвиненою. В наявності є об’єкти освітнього, медичного, культурного призначення. Тож забезпечення потреб людей і надання їм якісних соціально-управлінських послуг постійно в полі зору місцевої ради і депутатів.

Реагуючи на вимоги сьогодення, завдяки бюджетній децентралізації Тальнівська міська громада  виділила кошти на придбання техніки для громади. Нещодавно коштом міської ради було придбано трактор МТЗ 82 із навісним обладнанням (фронтальний навантажувач з ковшом). Завдяки новій техніці у громаді зможуть виконувати комплекс робіт, а саме: посипку тротуарів у зимовий період, навантаження снігу та сміття. Про це пишн «Економіка сьогодення».

Придбання техніки полегшить роботу з благоустрою населених пунктів громади, переконаний міський голова Олексій Юрченко. По перше – це економія коштів на придбання запасних частин для ремонту старої техніки, а по друге – збільшиться об’єм виконаних робіт з придбання автошляхів та тротуарів, що в свою чергу дасть змогу регулярно дбати про чистоту та охайність нашої громади.

В перспективі – придбання додаткового обладнання – косилки для боротьби з бур’янами.

Залиште коментар