У виправній колонії на Уманщині розповіли про актувальні вакансії району

У виправній колонії на Уманщині розповіли про актувальні вакансії району

«Минуле не повинно бути перешкодою для майбутнього!», – переконані фахівці Уманського міського центру зайнятості.

Повернення до повноцінного соціального життя, відновлення трудової діяльності, психологічна адаптація та низка інших питання, які потребують нагального вирішення виникають у осіб після повернення з місць позбавлення волі. Тому, для якнайшвидшої їх реінтеграції в соціумі, потрібно надання вчасної фахової допомоги.

Про це повідомляє онлайн-газета Новини Черкас з посиланням на Уманський МЦЗ.

Служба зайнятості завжди готова надати необхідну допомогу у працевлаштуванні та адаптації таких громадян, їх професійній переорієнтації та перепідготовці. Спеціалісти Уманського міського центр зайнятості постійно проводять в Уманській виправній колонії (№ 129) інформаційні семінари, профорієнтаційні заходи, інформують про стан ринку праці Уманщини та послуги, які можна отримати в центрі зайнятості.

Нещодавно, фахівцями центру зайнятості спільно з представниками місцевих громадських організацій було проведено інформаційний семінар у виправній колонії для 16 засуджених. Всі учасники заходу дізналися інформацію про актуальні вакансії в районі, інноваційні можливості служби зайнятості, отримали вичерпні відповіді на свої питання та роздатковий матеріал з порадами щодо успішного пошуку роботи.

Прочитайте ще:

Залиште коментар