У Єрках на Катеринопільщині попрацювали екстрасенси

У Єрках на Катеринопільщині попрацювали екстрасенси

Минулого тижня єрківська спільнота обговорювала черговий випуск програми «Слідство ведуть екстрасенси», що вийшла в ефір на телеканалі «СТБ» 12 лютого. Та й як не обговорювати, адже в програмі йшлося про односельців – Аліну та Оксану Церковних, пише сайт “Вісті Черкащини”.

Віщуни передбачили: Аліна може загинути через прадавню історію, що, буцімто, відбувалась десь неподалік Єрок у маєтку Голіциних, який згодом придбав київський губернатор Іван Фундуклей. За розповідями ясновидців, колись у цьому маєтку пан збезчестив бідну дівчину, вона завагітніла, а знахарка, яка мала зірвати вагітність, звела бідолашну зі світу. З тих пір, нібито, дух дівчини мстить знахарям-ясновидцям, а заодно і роду Церковних, що володіють таємними знаннями. Звісно, екстрасенси Ольга Стогнушенко та Олена Курилова з цією ситуацією впорались – провели обряд і дух збезчещеної паном дівчини заспокоївся. Тепер роду Церковних ніщо не загрожує.

Цікаво, що ані про маєток панів Голіциних, ані про помістя Фундуклея ніхто зі старожилів Єрок та околиць нічого не чув. Однак «Сказаніє» Похилевича засвідчує, що розказана екстрасенсами історія може стосуватися села Козацьке, що на Звенигородщині: «Козацьке − село в 12 верстах від Звенигородки на схід. Резиденція і головне управління маєтками таємного радника Івана Івановича Фундуклея…Помістя придбано 1829 року купівлею від законного власника князя Григорія Олександровича Голіцина».Те ж саме підтверджує і Вікіпедія: «Село відоме з початку 18 століття. Воно належало Григорію Потьомкіну. Згодом він подарував частину земель пану В. В. Енгельгардту як придане для його дочки Варвари, що згодом вийшла заміж за князя Сергія Голіцина. Останнім нащадком Голіциних по чоловічій лінії в Козацькому був Григорій Голіцин, який у 1829 році продав значну частину маєтку Івану Фундуклею».

Фото: ekstrasens.stb.ua

Залиште коментар