У Золотоноші трьох хлопців оштрафували за пошкодження клумби (відео)

У Золотоноші трьох хлопців оштрафували за пошкодження клумби (відео)

Порушення правил благоустрою обійшлося молодикам в 1360 грн. Бажання отримати максимальну кількість лайків в інстаграмі зіграло з молодиками злий жарт, – про це повідомив сайт Золотоніської міської ради.

“Беззаперечне підтвердження правопорушення, а саме пошкодження об’єкту благоустрою та зелених насадження. Самі скоїли, відзняли та виклали. 21 травня о 01:30 ночі, троє : «не дуже дорослих мужиків», -як інформує в коментарі начальник УЖКГ Олександр Флоренко, вилізли на металеву опору та потупцювали на підвісній клумбі. Національна поліція склала протокол про адміністративне правопорушення. Відповідно до статті 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян. Пояснення: «не подумали», – обійдеться хлопцям в 1360грн.”, – йдеться у повідомленні.

Це саме той момент, коли чухається в одному місці настільки, що ти дуже хочеш про це розповісти всьому світу через інстаграм. Шкода лише, що це "чухання" є демонстрацією неповаги до праці тих людей, які важко трудяться для того, щоб зробити наше місто красивішим, зеленішим та квітковішим. Дуже поганий приклад для інших, який коштував чималою сумою штрафу для порушників правил благоустрою. Дякую небайдужим містянам за надану інформацію і національній поліції за їх реагування та співпрацю!#ЗолотоношаМоєМісто

Опубліковано Олександром Флоренком Четвер, 21 травня 2020 р.

Залиште коментар