У Золотоноші випав град в 10 мм. На вихідні грози продовжаться

У Золотоноші випав град в 10 мм. На вихідні грози продовжаться

Сьогодні в обідню пору Черкащиною проходив холодний атмосферний розділ, який приніс із собою холодне повітря. Тому метеостанції області реєстрували грози, а метеостанція Золотоноша зафіксувала град, діаметром 10 мм, що є небезпечним явищем погоди. Такі природні катаклізми – це прояви глобальних змін клімату, які стали появлятися все частіше та жорсткіше, ніж раніше.

Про це повідомив Черкаський обласний гідрометцентр.

Нестійку і контрастну погоду Черкащини продовжує формувати циклон, який із Польщі рухається на схід та його атмосферні фронти. Як і прогнозувалося, найбільш складна погода була сьогодні.

У суботу та неділю, погоду нашого регіону обумовлюватимуть атмосферні фронти і волога нестійка повітряна маса, тому очікуються короткочасні дощі у супроводі гроз. Температура повітря дещо знизиться і денні показники будуть в межах 17..22º.

Циклонічний характер погоди збережеться до кінця травня, тому слід чекати періодичні дощі з грозами. За попередніми оцінками в період 25-28 травня денна температура повітря знизиться до 16..21º, вночі 6..11º.

Комфортні температури повітря та травневі дощі надзвичайно корисні для сільськогосподарських та городніх культур, до того ж, відсутність спеки стримує швидке зростання горимості у лісах.

Залиште коментар