Учні шкільного лісництва вивчали дереворуйнівні гриби

Учні шкільного лісництва вивчали дереворуйнівні гриби

Учні загальноосвітньої школи №29 міста Черкаси із задоволенням відвідують заняття шкільного лісництва, які проходять у Черкаському лісгоспі. Нещодавно для юних лісівників було проведено цікаве заняття із визначення видового складу дереворуйнівних грибів.

Інженер лісового господарства, вчитель шкільного лісництва Марина Завадська заздалегідь подбала про практичне забезпечення для природничого уроку, зібравши цілий ряд грибів, які і послугували головною родзинкою заняття.

Юні природолюби прослухали теоретичний курс, дізналися про значення таких грибів у функціонуванні природних екосистем, з’ясували, яку шкоду вони можуть заподіяти деревам та навколишньому середовищу в цілому. А потім взялися до найцікавішого – визначення різновиду грибів за допомогою допоміжних навчальних засобів – спеціальної літератури та інтернету.

Після того, як завдання було виконано, юні лісівники прикріпили дереворуйнівні гриби до стендів, що в подальшому стене гарним наочним матеріалом для вивчення цієї теми. Використають ці стенди школярі й на обласному зльоті шкільних лісництв Черкащини, до якого наразі тривають ретельні приготування.

Прочитайте ще:

Залиште коментар