“Упіймати за хвіст останні дні літа”, – пропонують черкаські синоптики

“Упіймати за хвіст останні дні літа”, – пропонують черкаські синоптики

Незважаючи на те, що із кожним днем стрімко скорочується тривалість світлового дня, серпень дарує ще нам надзвичайно теплі погожі дні. Середньодобова температура повітря вище норми на 4-7º, а денні максимуми досягають 32-34º.

Про це інформує керівник обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

За прогнозом синоптиків, циклон зі сходу намагається дещо «розбавити» спеку на Черкащині своєю прохолодою та незначними опадами. Найближчої ночі малоактивний атмосферний фронт повинен відзначитися окремими грозовими дощами переважно у східній частині області.

У суботу вдень свіжий вітерець не дозволить температурі повітря досягнути спекотних позначок, очікується в межах 24-29º.
У неділю та понеділок, з посиленням впливу західного антициклону, температурний фон знову підвищиться, вдень чекаємо до 30-32º та без опадів.
В останній місяць літа Україна відзначає найголовніше державне свято – День Державного прапора (23 серпня) та День Незалежності України (24 серпня). З нагоди свят у всіх містах країни влаштують низку урочистих заходів, українці отримають три вихідні поспіль.

Погожі та теплі вихідні дні сприятимуть проведенню святкових заходів та гарному відпочинку або невідкладним сільськогосподарським роботам.

І поки серпень ще з нами, пропонуємо, за словами Рея Бредбері: «Упіймати за хвіст останні дні літа із запахом малини, персиків, кавунів, солоного бризу й спекотних заходів сонця – і наповнити їх барвами і спогадами»…

Залиште коментар