Усі переходи біля шкіл та садочків мають бути безпечними, – Анатолій Бондаренко

Усі переходи біля шкіл та садочків мають бути безпечними, – Анатолій Бондаренко

10 комплектів лежачих поліцейських і бетонних фігурок дітей зі світловідображаючим ефектом почнуть встановлювати біля черкаських шкіл і садочків уже з початку наступного тижня. Про це сьогодні на нараді міського голови повідомив директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

Загалом Черкасам потрібно близько сотні таких комплектів, щоб зробити всі переходи біля шкіл і садочків безпечними.

– Перший експериментальний комплект було нещодавно встановлено біля гімназії №9. Після цього ми закупили ще десять. Поступово в цьому році плануємо убезпечити всі переходи біля навчальних закладів. З цим питанням до влади постійно звертається і керівництво шкіл та садочків, і батьки дітей. Тому вважаю це завдання одним із пріоритетних на цей рік, – наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

2 коментарі до цієї статті

 1. Сергей Николаевич

  Может проще начать с УСТАНОВКИ В СВЕТОФОРАХ ЛАМП НУЖНОЙ СВЕТОСИЛЫ?
  Сегодня ехал по бул. Шевченка, ул. Благовисной.. Грубо, задолбался (пардон) высматривать какой горит сигнал на светофорах, вместо того, чтобы смотреть на дорогу и следить за ситуацией.. Чуть на наехал на велосипедиста. Спасла (его) “чуйка”.
  Олексій Мельник,. если что случится, из-за нестандартной освещенности светофора, я на Вас подам в суд за бездеятельность., за издевательство над участниками дорожного движения. Учтите Вам эта “экономия” боком выйдет..
  PS: К журналистам. Может рейд сделать по вопросу работы светофоров и соответствия их стандартам?

  Відповіcти

Залиште коментар