В Умань повертається дрегрейсинг 

В Умань повертається дрегрейсинг 

Довгоочікувані змагання відбудуться 4-5 липня в Умані на військовому аеродромі. Про це з посиланням на інтернет-портал https://dragukraine.com/ повідомив сайт Уманської міської ради.

Завдяки плідній співпраці Уманського міського голови Олександра Цебрія та президента Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту Андрія Гальчинського, нового Титульного Партнера Професійної Української дрегрейсинг серії ADRENALIN DRIVE та за підтримки Генерального Партнера ЖК «Греків Ліс», в Умані вдруге пройдуть Чемпіонати найпотужніших перегонів України! Особлива подяка командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України за всебічну допомогу у розвитку Авто мото Дрегрейсингу в Україні.

Отже, 4 липня (субота) відбудуться:

– Перший етап Ліги Розвитку Дрегрейсингу DDL. Це ліга для Аматорів, де будь-хто на будь-якій машині може відчути себе справжнім спортсменом. Потрібні лише шолом та реєстрація на змагання, щоб отримати неймовірне відчуття від виступу на змаганнях.

– Перший етап Чемпіонату СК «Української дрегрейсинг федерації». Це більш професійний Чемпіонат, вже з підготовленими автомобілями. Учасники знають, що вимоги до безпеки та автомобілів більш професійні.

– Перший етап Чемпіонату України з Мото Дрегрейсингу. Будь-хто може прийняти участь згідно вимог регламенту у трьох класах та отримати звання Чемпіона України. Чемпіонат відбувається під егідою Національної федерації України, Федерації Мотоциклетного спорту України.

5 Липня (неділя), – в основний день змагань відбудуться:

– Чемпіонат України з Мото дрегрейсингу.

– Професійна Українська дрегрейсинг серія ADRENALIN DRIVE DRAG RACING. Вона називається «Вища ліга» Українського дрегрейсингу, ТОП СЕРІЯ України. Тільки найпотужніші автомобілі мають допуск. Тільки професійно підготовлені дрегстери мають шанс на перемогу. Це те, заради чого робиться PROUDRS. Це флагман Українського професійного дрегрейсингу. І дуже доречно та символічно в цьому році серія має назву ADRENALIN DRIVE DRAG RACING.

Другий етап змагань відбудеться 1-2 серпня  також в Умані.

 

Залиште коментар