Ватутінський «Комбінат баранкових виробів» може давати 800 тонн продукції на добу

Ватутінський «Комбінат баранкових виробів» може давати 800 тонн продукції на добу

Понад 8 млрд грн капітальних інвестицій освоєно торік на Черкащині. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко, ознайомлюючись із роботою «Комбінату баранкових виробів», що у Ватутіному.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Це підприємство розташоване на території колишнього Ватутінського хлібокомбінату. Дослідне виробництво тут розпочали рік тому. Проектна потужність ліній складає 800 тонн хлібобулочних і кондитерських виробів у місяць.

“Спочатку інвестор вагався, чи вкладати кошти в цей проект, – розповів очільник області Юрій Ткаченко. – Ми провели всі необхідні консультації, вирішили проблемні питання – і ось результат. У підприємство вже інвестовано понад 200 млн грн. Натепер тут працюють 250 осіб. У планах – розширення виробництва та нові проекти. Для нас важливий внутрішній інвестор і створення комфортного середовища для його роботи. Бо вдалі проекти внутрішніх інвесторів – це сигнал для іноземних”.

«Комбінат баранкових виробів» реалізує свою продукцію в магазинах національних мереж, а також експортує до країн ЄС, Грузії, Молдови, США, Канади тощо. Має сертифікати якості ISO 9001 та ISO 22000, а також акредитовану лабораторію, що контролює як якість сировини, так і готової продукції.

“На Черкащині нам комфортно працювати, – зауважив директор ТОВ «Комбінат баранкових виробів» Микола Шабельник. – Тут є кадровий потенціал, необхідні комунікації, вдала логістика, порозуміння із владою”.

Нагадаємо, на Черкащині працює Агенція регіонального розвитку. Це – механізм партнерства бізнесу та влади для розвитку територій. Також тут відкрили Офіс підтримки інвестицій і експорту для супроводу проектів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар