На Черкащині планують відновити покриття на 234 км автодоріг

На Черкащині планують відновити покриття на 234 км автодоріг

У ході реалізації програми «Велике будівництво» на Черкащині вже є перші результати: нове асфальтобетонне покриття влаштовано на двох ділянках доріг державного значення загальною протяжністю 17 км. Завершено поточний середній ремонт та введено в експлуатацію майже 10 км автодороги М-05 Київ – Одеса у Жашківському районі. Також завершено поточний середній ремонт та введено в експлуатацію 7 км ділянки автодороги Р-10 /Р-09/ – Черкаси — Чигирин — Кременчук у селі Мошни Черкаського району.

Станом на 10 липня 2020 року на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорогах державного значення Черкащини тривають ремонтні роботи.

– Підходить до завершення поточний середній ремонт 35,8 км на 3 ділянках автодороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка у Городищенському та Смілянському районах.

– На завершальній стадії поточний середній ремонт 6 км на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань у селі Гусакове Звенигородського району.

– Завершується поточний середній ремонт 5 км на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань у селі Гереженівка Уманського району.

– Проводиться реконструкція 11,6 км обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь.

– Триває реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на ділянці км 117+180 у Золотоніському районі на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь.

– Проводиться капітальний ремонт 10,7 км на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь у Золотоніському районі від села Софіївка до села Піщане. У рамках цих робіт виконується капітальний ремонт мосту через річку Супій біля села Піщане.

– Розпочалися роботи із капітального ремонту ділянки протяжністю 11,2 км від села Піщане до міста Золотоноша.

– Проводяться підготовчі роботи до початку реконструкції шляхопроводу через залізницю та підходів до нього у місті Городище на автодорозі державного значення Н-01 Київ — Знам’янка. Наразі проводяться підготовчі роботи для влаштування об’їзної дороги для автотранспорту.

– Завершується поточний середній ремонт 7,4 км обходу міста Умань на автодорозі державного значення М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

– Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги державного значення Р-10 /Р-09/ — Черкаси — Чигирин — Кременчук у Черкаському районі на трьох ділянках загальною протяжністю 23 км: км 28+800 — км 36+800 у селі Софіївка, км 36+800 – км 45+800 між селами Софіївка та Мошни, км 52+800 – км 58+800 від села Мошни у напрямку Черкас.

– Триває поточний середній ремонт 12 км на ділянці км 0+000 – км 12+300 на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань від міста Золотоноша до дамби через річку Дніпро. Наразі проводяться роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття та влаштовується основа дороги – щебенево- піщана суміш оброблена цементом.

– Розпочалися підготовчі роботи до проведення поточного середнього ремонту 6 км на ділянці км 83+700 – км 89+700 на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань у селі Носачів Смілянського району.

– Також тривають підготовчі роботи до проведення поточного середнього ремонту 8,5 км на ділянці км 147+580 – км 156+100 на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань від міста Звенигородка до села Вільховець Звенигородського району.

У рамках програми Президента України «Велике будівництво», відповідно до планів Укравтодору, у 2020 році у Черкаській області заплановано відновити покриття на 234 км автодоріг державного значення.

Пресслужба САД у Черкаській області

Залиште коментар