Весна: із земельки проростає городинка і … артилерійські снаряди

Весна: із земельки проростає городинка і … артилерійські снаряди

4 травня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення знищені на спеціальному підривному майданчику 3 боєприпаси часів минулих війн.

Як повідомила пресслужба ДСНС України в Черкаській області, небезпечні знахідки виявлені місцевими жителями напередодні. Артилерійський снаряд калібром 20 мм було знайдено у Черкасах на вулиці Володимира Ложешнікова. Ще один снаряд, цього разу калібром 76 мм сапери вилучили на відкритій території неподалік села Крупське, Золотоніського району. Мінометну міну калібром 82 мм знайшли під час польових робіт неподалік села Тимошівка, Кам’янського району.
Рятувальники нагадують. Контактувати із боєприпасами або підозрілими предметами небезпечно. Якщо ви знайшли підозрілу річ, у жодному разі не чіпайте її і не переносьте. У жодному разі не намагайтеся самостійно знешкодити небезпечний предмет. Правильні дії передбачають позначення місця знахідки попереджувальними знаками (огорожа, червона стрічка тощо) і термінове повідомлення про небезпечну знахідку до оперативно-рятувальної служби за номером 101, або до поліції за номером 102.

Залиште коментар