Відбулася перша сесія Черкаської районної ради 8 скликання

Відбулася перша сесія Черкаської районної ради 8 скликання

У вівторок 1 грудня розпочала свою роботу сесія Черкаської районної ради 8 скликання, до складу якої увійшли 54 депутати.

“Батьківщина” отримала 5 мандатів до районної ради.
Депутатами від “Батьківщини” стали: Євгеній Щербина, Світлана Двірна, Таїсія Руснак, Василь Могильний та Василь Латенко.
Більшість новообраних депутатів уже має тривалий політичний досвід та готові плідно працювати на благо громади.

“Протягом 10 років я працюю в політичній сфері та є активною громадською діячкою. Отримавши депутатський мандат Черкаської районної ради, я планую й надалі обстоювати інтереси громади”, – зазначила депутатка від “Батьківщини” та членкиня комісії з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики Світлана Двірна.
У межах порядку денного депутати обрали тимчасовий секретаріат та провели таємне голосування про обрання голови Черкаської районної ради.

Ним став Василенко Олександр Ігорович від партії “Слуга народу” (За – 44 голоси, проти – 4 голоси).
“Дякую Вам, шановні депутати, за пітримку! Нашою спільною метою є плідна праця на благо українського народу. Ми маємо спільними зусиллями посилити економіку та сільське господарство Черкаського району. Завжди готовий до співпраці та відкритий до спілкування”, – зауважив новообраний голова Черкаської районної ради.

На посаду заступника запропонували кандидатуру Гончаренка Олександра Івановича (ВО “Черкащани”)
Загалом новообраний склад Черкаської районної ради продемонстрував злагоджену роботу під час першої сесії.
” Перед нами постає багато завдань: це й ремонти доріг, і забезпечення новими робочими місцями жителів ОТГ, і пітримка медичної галузі в період пандемії. Ми з командою “Батьківщини” плануємо розвивати Черкаський район та покращувати якість життя населення”, – прокоментував депутат від “Батьківщини” Євгеній Щербина.

  1. […] У вівторок 1 грудня розпочала свою роботу сесія Черкаської районної ради 8 скликання, до складу якої увійшли 54 депутати. Про це інформує інтернет-видання “Про головне”. […]

Залиште коментар