Відома майстриня розповіла, як подолала COVID-19

Відома майстриня розповіла, як подолала COVID-19

Олександра Теліженко, майстриня, пост на особистій сторінці у фейсбук

Я, по суті, здійснила свій власний, синтезний курс лікування: об‘єднала все, що знала, +рекомендації Сімейного лікаря, + цінні зерна від корифеїв медицини серед моїх знайомих, і, ясне діло, перефільтрувавши все це через власну інтуїцію.

Відразу зазначу, що головний стрьом у тому, що маю таки «мої годи- моє багатство», тобто – вразливу вікову категорію… помножену на хронічний бронхіт!
Отож і подумала : якщо хоч комусь, хоч трішечки доподоже моя публікація, – це вже буде ЩОСЬ! Бо я ж таки ЖИВА!

Отже, починалося все, ніби банальна простуда: трохи голова заболіла, легенька температурка, трохи горло, трохи насморк. Ну, я сходу все це і пролікувала: таблеткою Спазмалгону зняла головну біль і темперетуру, ніс промила розчином морської солі, прополоскала горло розчином прополісу і наніч зробила зігріваючий компрес на грудну клітку. Вранці- здорова! Те саме повторила на другий день.
Від самого початку я почала пити содову воду (1 чайна ложка соди без верху на стакан кип‘ятку) – ковтками, постійно!

Можна замінити «лужанською» або»поляна квасова», добавляючи гарячої води- щоб без газу і тепле. Пити по1/2 – 1/3 склянки, постійно! Іще один «бюджетний» напій – часнична вода (1-літрова неповна банка кімнатної t води + очищений зубок часнику, розрізаний навпіл вздовж зубка) настояти 8-10 годин, пити постійно! А ще- чаї трав’яні або просто тепла вода з лимоном. Взагалі, пити багато! Все повинно бути теплим!

Але на третій день- тест на «К» виявився позитивним! І температура полізла вгору. Тиждень температура трималася 38,5. Навечір зіб‘ю «німесилом», до ранку доводилося 5 – 6 разів міняти мокрий одяг, – вранці- 36,2! Слабкість ужасна, все в тумані, нічого робити, навіть думати неможливо, забула про FB і телефон, навіть не помітила що не відчуваю ні смаку, ні запаху… біль в кістках передпліч. Тиск, біль у грудях, важко дихати, але не критично. Кашлю, насморку нема. (Вже потім я зрозуміла, що я їх «забила» ще від початку. Це дуже важливо! Починати лікуватися потрібно відразу при перших симптомах.) А ще антибіотики. Іх довелося включити після того, як я пройшла Комп‘ютерну томографію, яка підтвердила мій хронічний бронхіт, а головне, висновок: «Рівень підозри наCOVID-19- вірус пневмонію ДУЖЕ ВИСОКИЙ !» Отут то я уже злякалася!!! (Якраз боятися, панікувати ні в якому разі не можна!!! Знайдіть будь-яку можливість відволіктися, посміятися. І ще : молитва! Щире звернення до Вищої Небесної сили, відверто, своїми словами,- допомагає!)
Саме так я і робила – сміялася сама над собою: Ти ж СМЕРТІ НЕ БОЇШСЯ… чого розклеїлася!? І розмовляла з НАЙВИЩИМ. Таки є в нашому Світі якась Вища Математика…

За призначенням Лікаря- 3 дні АЗАКС+ 7 днів КЛАБЕРЛ -500,- тобто, 10 днів приймала антибіотики. Щоб не занадто зашкодити шлунку, пила закваску ЛАКТОНІЯ (пробіотик), а вранці олію льону. І обов‘язково- пити, пити, пити… і полоскати горло розчином сода+ сіль на стакан по одній неповній чайній ложечці, або ж настойкою прополісу ( бажано- власного приготування).

А тепер- народна мудрість : ЛЕГЕНІ ЛЮБЛЯТЬ ЖИР! Раніше для них існувала Жирова терапія! Щоб не пропустити вірус в прикореневу систему ЛЕГЕНЬ – вранці, натощак треба з‘їсти (розчинити в роті) 3-4 невеличкі кусочки САЛА!!! З соковитою ЦИБУЛЕЮ- не поспішаючи, як цукерочку, з задоволенням: жир + вітамін С! А саме його, вітаміну С треба вживати БАГАТО, дуже багато! Крім цього- масло, молоко з маслом і медом. Обов‘язково пити аспірин – розріджувати кров!!!

Окремим парадом- КУЛІШ! (Із салом, шкварками, маслом, молоком- це ж супер, а не лікування!) – змалку, ще від Мами я знала, що пшоно в любій подачі лікує горло. А надто, коли це горло при «КОР» немов би кігтями хтось пошкрябав, реальні шрами. Їсти куліш потрібно тепло-гарячим, неспішно, відчуваючи, як він обволікає, глибоко прогріває горло.

Постійно, 3 рази в день – міряти температуру і пульсоксиметром- рівень кисню в легенях. Це Дуже важливо! Необхідно ходити і дихати на свіжому повітрі. Мені доводилося робити це «тайно», рано-вранці, яко подвиг підніматися на гору над Дніпром, а повертатися мало не ползком, з останніх сил.
Слабость! Слабість і безпідставна втома тримаються довго. Навіть від тривалої розмови по телефону піднімалася температура…
Зате яка радість, коли ти вперше чуєш запах кави!
А вже після 21 дня аналіз крові на біоімунохімію показав: АНТИТІЛА Є! Отакий паспорт..
Отже: я повідала Вам свій шлях подолання «Корони» тільки заради того, що можливо, комусь це допоможе: ( іде «плановий» прогноз на чергову хвилю… зашквал інформації збиває з пантелику). Щиро хочу, щоб ні в кого не виникло потреби в цій допомозі!
В УСЯКОМУ РАЗІ – не бійтеся! Не панікуйте! Радійте життю і БУДЬТЕ ЗДОРОВІ !!!

Залиште коментар