Відпустка Україною: спекотний Генічеськ

Відпустка Україною: спекотний Генічеськ

Азовське узбережжя може здивувати навіть досвідчених туристів мальовничою природою, широкими піщаними пляжами, які впираються прямо в горизонт, і самим ласкавим морем. Сьогодні курорти Приазов’я для відпочиваючих з Харкова та інших міст України є одними з найбільш затребуваних, і Генічеськ – в числі фаворитів.

Чим цікавий Генічеськ

Для поціновувачів якісного відпочинку, гармонії з природою (без шкоди для комфорту), Генічеськ – відмінне рішення. З кожним роком тут будується і все більше розвивається інфраструктура, дозволяючи відпочиваючим самостійно вибирати умови для проживання (економ, люкс, VIP).

Як дістатися до Генічеська з Харкова

Харків’яни можуть приїжджати в місто на поїзді, а також скористатися прямим автобусом Харків – Генічеськ. Зупинитися можна як у приватному секторі, так і турбазі, або в пансіонаті. Але головна особливість і гордість курорту – його сусідство з Арабатською стрілкою: 100-кілометрова смужка пляжу з ракушняка і піску в поєднанні з чистою водою. Азовське море в районі Генічеська вважається самим дрібним, а відповідно і найтеплішим. Відпочинок в такому місці буде особливо актуальним для відпочиваючих з маленькими дітьми, які годинами можуть не виходити з води. Невелика глибина, а також різання скачки глибини дозволяють без зайвої побоювання насолоджуватися водними процедурами.

У місті працюють ринки, де можна купити продукти, а також рибні делікатеси (риба, креветки, ікра). До речі, одна з переваг відпочинку в Генічеську – можливість купувати свіжі сезонні фрукти і овочі.

Є кафе, ресторани, аптеки, кінотеатр і парк з атракціонами. Особливе місце в програмі розваг займає дельфінарій «Оскар», який відкрився в 2016 році в селищі Генічеська Гірка. Відвідувачі зможуть насолодитися шоу-програмою за участю дельфінів і морських котиків.

Також можна приділити увагу оздоровленню. Про лікувальні грязьові ванни озера Сиваш говорять всі відпочиваючі, а ось про термальних джерелах відомо не всім. До речі, гейзер (температура води 45 градусів) з термальними водами був виявлений абсолютно випадково понад 50-ти років тому, коли наукова група шукала в цьому районі поклади нафти. Хімічний аналіз результатів води з джерела був вражаючим.

Сьогодні навколо цього джерела побудована невелика лікарня. Через свого невеликого розміру, а також скромною популярності, не всі відпочиваючі туристи в Генічеську відвідують цю пам’ятку. Поблизу цього курортного містечка є ще один гейзер, правда температура цих термальних вод, вище од першого – 85 градусів. Через таку активність, фахівці не рекомендують перебувати біля джерела довше, ніж 10 хвилин. Дивно, але навіть в холодну пору року, температура як і раніше залишається такою ж високою.

Залиште коментар