Влада Черкас надасть субвенцію обласному бюджету на реконструкцію блоку інтенсивної хіміотерапії гематологічного центру онкодиспансеру

Влада Черкас надасть субвенцію обласному бюджету на реконструкцію блоку інтенсивної хіміотерапії гематологічного центру онкодиспансеру

Міська рада підтримала електронну петицію щодо реконструкції блоку інтенсивної хіміотерапії лікувально-діагностичного гематологічного центру онкодиспансеру. За цей проект рішення проголосувало 33 присутніх у залі депутати, повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.     

Зазначеним документом передбачено департаменту охорони здоров’я та медичних послуг подати пропозицію про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 13.02.2017 № 2-1613 «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2017-2019 роки», включивши дію на 2018 рік щодо надання субвенції обласному бюджету, за умови виконання вимог ст.93, ст.101 Бюджетного кодексу України щодо передачі коштів між місцевими бюджетами у вигляді міжбюджетного трансферту.
Як пояснив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, до Черкаської міської ради надійшла електронна петиція щодо виділення коштів з бюджету м.Черкаси для надання субвенції обласному бюджету на реконструкцію блоку інтенсивної хіміотерапії лікувально-діагностичного гематологічного центру Черкаського обласного онкодиспансеру у сумі 1, 275 млн. грн.
Також до департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради надійшли листи депутата Черкаської обласної ради Парамонова В.В і КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер» про виділення коштів з міського бюджету на умовах співфінансування на капітальний ремонт блоку «Палати інтенсивної хіміотерапії гемобластозів» КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради у сумі 1, 882,141 млн. грн.
Відповідно до ст.93, ст.101 Бюджетного кодексу України передача коштів між місцевими бюджетами у вигляді міжбюджетного трансферту здійснюється на підставі рішень відповідних місцевих рад, прийнятих кожною із сторін, і укладання договору.
“Департамент охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради звернувся з проханням до Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації, у разі погодження пропозиції Черкаською обласною радою, надати: уточнену потребу в коштах на умовах співфінансування, уточнену назву субвенції для планування зазначених видатків у міському бюджеті на 2018 рік, а також копію затвердженої проектно-кошторисної документації по об’єкту”, – пояснив Олег Михайлович.
А також зазначив, що після розгляду документів, які будуть подані, остаточне рішення щодо виділення коштів на співфінансування зазначених видатків буде прийнято депутатами Черкаської міської ради під час внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 13.02.2017 №2-1613 «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2017-2019 роки».

Прочитайте ще:

Залиште коментар