Всі безробітні Катеринопільщини, які пройшли профнавчання, працевлаштувалися

Всі безробітні Катеринопільщини, які пройшли профнавчання, працевлаштувалися

Протягом 2016 – 2017 років за направленням Катеринопільського районного центру зайнятості 373 особи пройшли перепідготовку та підвищили свою кваліфікацію. Усі вони практично стовідсотково були працевлаштовані.

Про це повідомляє Катеринопільський РЦЗ

Навчання проводилося за професіями: оператор котельні, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, перукар, тракторист, підсобний робітник, бетоняр.

61 особа пройшла стажування безпосередньо на робочому місці. Водночас було укладено 173 договори на працевлаштування безробітних після закінчення професійного навчання.

Організація професійного навчання на замовлення роботодавців та цільове навчання для започаткування безробітними підприємницької діяльності – однин із пріоритетів у роботі Катеринопільського районного центру зайнятості.

За словами його директора Тетяни Кондратенко, професійне навчання сприяє працевлаштуванню особи, закріпленню її на робочому місці, розвиває фахову мобільність та активізує власні зусилля в пошуку роботи.

«Одними з основних завдань сьогодення для центру зайнятості є: по-перше,  приведення освітньо-кваліфікаційного складу зареєстрованих безробітних у відповідність до потреб ринку праці, по-друге, допомога в зміні особою виду професії, фаху відповідно до вимог роботодавця, і по-третє,  сприяння підприємницьким ініціативам безробітних», – наголосила Тетяна Кондратенко.

Більшість безробітних не має можливості виїхати на навчання в іншу місцевість з різних причин, в цьому випадку служба зайнятості пропонує їм підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення на базі навчальних закладів Черкаської області або безпосередньо на виробництві.

Залиште коментар