Виїзну нараду щодо ремонту спортзали у 34 школі провів Анатолій Бондаренко

Виїзну нараду щодо ремонту спортзали у 34 школі провів Анатолій Бондаренко

Із робочим візитом у 34-ій школі сьогодні побував міський голова Анатолій Бондаренко. Він оглянув спортивну залу, в якій у 2017-ому році розпочали, але так і не завершили ремонт, поспілкувався з виконавцями робіт та відповідальними за це посадовцями. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Разом із мером у виїзній нараді взяли участь депутат міської ради, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін, який опікується цим округом, заступники міського голови Ігор Волошин та Ігор Коломоєць, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

Після побаченого міський голова звернув увагу підрядника на недоліки, які останній пообіцяв виправити.

– Ми неабияку увагу приділяємо розвиткові спорту в Черкасах, і для нас важливо, аби в кожній школі були комфортні та безпечні умови для занять фізкультурою і спортом, – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, ремонт у цій спортивній залі розпочали в жовтні 2017 року.

Тоді за це взялася місцева фірма «АІДА», яка виграла тендер. У залі мали б замінити зенітні ліхтарі, змонтувати вентиляцію, відремонтувати роздягальні, оновити сантехнічну систему, облаштувати підлогу в залі й провести впорядкувальні роботи всередині зали. У бюджеті на це закладали понад 12 млн грн.

Як розповідає директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцею спортивного профілю №34 Віталій Дейнега, із усього переліку передбачених робіт встигли тільки встановити освітлення. На це спрямували аванс у розмірі 2 млн 183 тис. грн. У 2018 році казначейська служба заблокувала можливість фінансування, а відтак – і можливість продовження ремонтних робіт.

– У вересні 2018 ми листом звернулися до ТОВ «АІДА» та департаменту освіти та гуманітарної політики про необхідність розірвання договору, проте відповіді так і не отримали. Наразі, серед іншого, для нас важливо, щоб підрядна організація усунула ті недоліки, які лишилися з 2017 року. Досі вони навіть не йшли з нами на контакт, – констатує директор школи.

Як запевнив заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, найближчим часом профільний структурний підрозділ займеться коригуванням проектно-кошторисної документації та оголошенням нового тендеру для продовження ремонту в цій школі.

У 34-ій школі нині навчається 868 дітей. Уроки фізичного виховання поки проходять у фехтувальній залі, яка розміщена на першому поверсі, ще в одній кімнаті площею майже 60 м.кв. та на вуличному майданчику.

Залиште коментар