Викладачка ліцею на Черкащині вимагала від студента сироти хабар у розмірі 4 тис грн

Викладачка ліцею на Черкащині вимагала від студента сироти хабар у розмірі 4 тис грн

Під час отримання неправомірної вигоди в сумі 4 тисячі гривень 19 липня викрито керівника дипломної роботи, викладачку Уманського професійного ліцею, яка систематично вимагала від студента (повного сироти) кошти за сприяння в успішному складанні ним екзаменаційної сесії, навчальної практики та безперешкодного отримання диплому. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Викладачку затримано на гарячому, безпосередньо під час отримання нею частини обумовлених коштів у сумі 2 тисячі 300 грн, які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом відкрили кримінальне провадження.

Досудове розслідування триває, наразі вирішується питання про затримання зловмисниці в порядку ст. 208 КПК України, повідомлення їй про підозру та обрання запобіжного заходу.

Наразі у кримінальному провадженні перевіряються факти причетності до злочину керівництва навчального закладу та встановлення інших подібних фактів.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із конфіскацією майна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар