Виконком подав заяву до суду про розірвання договору з ТОВ «Управлінська компанія «Нова Якість» Благоустрій» (ДОКУМЕНТ)

Виконком подав заяву до суду про розірвання договору з ТОВ «Управлінська компанія «Нова Якість» Благоустрій» (ДОКУМЕНТ)

Виконавчий комітет Черкаської міської ради подав позовну заяву про розірвання договору із ТОВ «Управлінська компанія «Нова Якість» Благоустрій».

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

З даною компанією було укладено договір на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси.

Під час перевірок, проведених у рамках контролю за належною організацією обслуговування споживачів ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» Благоустрій» та належним виконанням цим товариством умов договору про надання послуг з вивезення побутових відходів, було зафіксовано порушення. А саме – з’ясувалося, що компанія неналежним чином виконує умови договору, оскільки здійснює вивіз не всього об’єму відходів, які наявні в місці їх складання, а лише їх частину.

Виконавчий комітет вбачає безумовні підстави для односторонньої відмови від договору шляхом його розірвання. Тому просить суд розірвати договір на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних і ремонтних) на території міста Черкаси, укладений між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та ТОВ «Управлінська компанія «Нова Якість» Благоустрій».

Залиште коментар