Випускного вечора у Черкасах не буде

Випускного вечора у Черкасах не буде

Загальноміського випускного вечора у звичному розумінні та форматі в Черкасах не буде. Свідоцтва про повну загальну середню освіту більшість закладів вручать учням 1 серпня у різних форматах, здебільшого це буде відкрите повітря поблизу навчального закладу. Про це повідомив “Прочерк”.

Формат проведення випускного вечора директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради обговорив із активом учнівського самоврядування.

Як він повідомив журналістам близько 17-18 години розпочнеться святкова програма для всіх охочих випускників на пляжі «Казбетський». Це буде формат вечірки, на яку можна буде прийти як у щойно придбаній гарній сукні, так і шортах і футболці, якщо костюм вирішили не купувати.

Буде інтерактив, конкурси, змагання, розіграші призів та чудовий настрій. Планують запросити зіркового гостя, про якого повідомлять дещо пізніше.

Свято триватиме до 23 години.

Попередньо міський голова підтримав ініціативу за умови дотримання епідемічних умов та дотримання заходів безпеки, тому з учорашнього дня розпочали підготовку.

Залиште коментар