Виставка, присвячена проблемі домашнього насильства, відкрилася у Черкасах

Виставка, присвячена проблемі домашнього насильства, відкрилася у Черкасах

В Черкасах в Центрі розвитку громадянського суспільства “Твій Простір” відбулося відкриття тематичної виставки “Річ у тім…” яка присвячена проблемі домашнього насильства. Про це інформують у Поліції Черкаської області.

В рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства» в Черкасах відболося відкриття тематичної виставки «Річ у тім…», присвяченої проблемі домашнього насильства, яку підготувало Управління дотримання прав людини Національної поліції України спільно з регіональним Представництвом Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області.

Представлені на виставці 16 експонатів є абсолютно звичними для нас – ми можемо побачити їх щодня, і будь де. Але для когось ці предмети стали уособленням особистого жаху – бо мали місце в реальних подіях, пов’язаних з домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України.

Інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Черкаській області Управління дотримання прав людини Національної поліції України підполковник Володимир Захаренко розповів присутнім про мету та завдання експозиції, а саме в креативний спосіб привернути увагу суспільства до проблеми насилля та сприяти викоріненню цього негативного явища.
Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Людмила Проценко зазначила, що за 8 місяців цього року до Уповноваженого ВРУ з прав людини надійшло 30 752 звернення зі скаргами на домашнє насильство. 80% з них – це звернення від жінок ще 20% – від чоловіків. Половина від цих звернень – це скарги на психологічне насильство у родині, 40% – на фізичне, решта – на економічне та сексуальне домашнє насильство”.

Присутні на заході фахівці з різних інституцій не лише ознайомились з експозицією, а також поділись досвідом вирішення проблеми насильства, та домовились про подальшу співпрацю в цій сфері.

Спільно з працівниками поліції в школах та ліцеях області проводяться лекції на тему запобігання та протидію домашньому насильству. У рамках акції поліцейські розповсюджують буклети з інформацією про види насильства, про те як його розпізнати та до кого звертатися у разі загрози.

Експозицію можна переглянути в Центрі розвитку громадянського суспільства «Твій Простір» з 30 листопада до 10 грудня за адресою: вулиця Остафія Дашковича, 19, мінус 2-й поверх (ТРЦ Хрещатик Сіті).

Залиште коментар