Визначено переможців конкурсу спортивної «карантинної» фотографії від Олімпійського комітету

Визначено переможців конкурсу спортивної «карантинної» фотографії від Олімпійського комітету

Конкурс спортивної фотографії від відділення НОК України в Черкаській області тривав у травні-червні цього року. Кожен охочий міг взяти участь у цьому конкурсі та надіслати оригінальне фото, на якому зображено спортивну активність, проте в нових умовах з карантинними обмеженнями. Учасники надіслали кількадесят яскравих та емоційних фотографій. Найбільшу активність у конкурсі виявили діти. Представники відділення визначили переможців конкурсу. Таких робіт виявилося 11, серед них шестеро учасників – з категорії до 16 років, п’ятеро – в категорії «дорослі».

Кращими в наймолодшій категорії стали: Яна Шевченко, Оля Базілевська, Вероніка Дрофа, Марія Колісник, Мирослав і Діана Фисун та Марина Онищук. Серед дорослих кращими визначені фотографії Людмили Шубіної, Віри Душки, Дмитра Довбиша, Оксани Зінченко та Анни Мироненко.

“Дякуємо всім учасникам за креативний та спортивний підхід до створення фото. Відділення НОК вже підготувало олімпійські подарунки переможцям конкурсу. Отримати призи можна попередньо домовившись за телефоном 098-409-64-20”, – інформують на сторінці обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Залиште коментар