Як убезпечити велосипед від крадіжки, радять черкаські поліцейські

Як убезпечити велосипед від крадіжки, радять черкаські поліцейські

Велосипед продовжує залишатися одним з найпопулярніших транспортних засобів. Кількість громадян, які відають перевагу пересуванню за допомогою двоколісних постійно збільшується. Проте, щоб убезпечити свій велосипед від крадіжки  варто дотримуватися  наступних порад:

Ніколи не залишайте свій велосипед непристебнутим, навіть на декілька хвилин.

Залишаючи велосипед, знайдіть надійний, стійкий об’єкт, до якого ви будете пристібати велосипед. Бажано підібрати місце з гарною видимістю та яке знаходиться в зоні дії камер відеоспостереження.

Обов’язково пристібайте свій велосипед за допомогою двох замків різних типів  з високим рівнем захисту. Це допоможе зберегти не тільки велосипед, а й колеса.

Якщо ваш велосипед має передачі, залишайте його  з встановленими низькими передачами

Залишаючи велосипед, зніміть з нього цінні речі та аксесуари, (ліхтарики, велокомп’ютер, сумочку). Не використовуйте ексцентрики. Їх краще змінити на внутрішні шестигранники. Пам’ятайте, що легко зняти вам – легко зняти і крадію.

Ні в якому разі не залишайте свій велосипед на ніч за межами власного помешкання.

Обов’язково зберігайте документи на велосипед, а також сфотографуйте, або запишіть серійний номер на рамі свого двоколісного – це значно допоможе при його пошуках в разі крадіжки.

Якщо ви стали жертвою велосипедного крадія не гайте часу, а відразу повідомите про подію до поліції, зателефонувавши за номером 102.

Про це інформують у ГУ НП в Черкаській області.

 

Залиште коментар