Якісні дороги та хороший мер – враження відомого журналіста, який приїхав із США до Черкас

Якісні дороги та хороший мер – враження відомого журналіста, який приїхав із США до Черкас

Колишній працівник черкаського радіо, а нині – журналіст американської україномовної газети «Свобода» Лев Хмельковський розповів під час зустрічі в «Новій Добі» про ті зміни, які він побачив у Черкасах за останні роки, інформ ує “Прочерк”.

“Торік я привозив свою онуку в Україну в гості до другого діда. То дорогою між Черкасами і Смілою неможливо було проїхати: авта йшли між дірками, – пригадує Лев Костянтинович. – А тепер я їду шикарною трасою”.

Крім того, пан Хмельковський «чув дуже багато позитивного про нового посадника Черкас» Анатолія Бондаренка, при якому «в місті щось робиться».

Лев Хмельковський зупинився у знайомої в Південно-західному районі Черкас. У ліфті багатоповерхівки побачив дзеркало, на якому написано, що воно – подарунок від місцевого народного депутата.

“Я розумію, що тут є… певні задуми. Але ж дзеркало висить!” – задоволений гість із Америки.

Він також радіє підприємливості сучасної української молоді, якій, правда, бракує підтримки й коштів.

Позитивні зміни відбуваються у сфері торгівлі та обслуговування.

“Був у крамниці. Чистенько, гарно, приємно. Дівчата-продавщиці ввічливі”, – зазначає журналіст, який ще не відвик бачити в Черкасах сервіс радянського ґатунку.

Водночас, в Україні впадає в око збереження впливу олігархів.

“Я не критикую нинішнього Президента… Звичайно, він не рівняється за статками з Ахметовим чи Коломойським. Але він – у середині списку найбагатших українців, маючи 750 мільйонів доларів. Такій людині керувати країною дуже важко: взаємні впливи, взаємні контакти… Своєрідний дух… Знов кажу, я не критикую, може він і гарний чоловік. Але сама система, де порядки диктує олігархія – це, скажімо так, не дуже добре”, – підсумував Лев Хмельковський.

Залиште коментар