Їхній мер: комунальна мафія та горлохвати із “Слуг народу” гуртуються навколо Євпака

Їхній мер: комунальна мафія та горлохвати із “Слуг народу” гуртуються навколо Євпака

Ще не оголосили офіційні результати виборів міського голови та міської ради у Черкасах, а виборці принаймні одного кандидата та політичної сили вже можуть бути упевнені – їх обманули. При чому відверто і нахабно. Мова йде про виборців «Голосу» та Віктора Євпака, який балотувався від цієї політичної сили на мера.

Про це пише сайт dzvin.media.

За два останніх дні оприлюднено кілька паралельних підрахунків голосів, за якими зрозуміло, що в Черкасах буде другий тур і в нього виходить чинний міський голова Анатолій Бондаренко та Євпак. І от ще вночі, коли було відомо лише результати напівлипового екзит-полу Савіка Шустера, кандидат від «Слуг народу» Віталій Ільченко на всю країну заявив – об’єднається з Євпаком. Згодом подібну заяву оголосили і столичні керманичі «Слуги народу», мовляв, Євпак достойний опонент Бондаренкові. Перемога ж Бондаренка ж для “Слуг” – як червона ганчірка для бичка, бо ж він дозволив собі самостійність у прийнятті рішень і навіть “мав нахабство” вказати “царькам” із столиці на їхні повноваження. Тож щоб демонстративно “нагнути” Черкаси – “Слуги” готові на все. А “Голос”, схоже, як в тій пісні Полякової про колишнього – не такі вже й “опозиціонери, як спочатку здалося”.

От тільки виборці «Голосу» від таких заяв мають впасти в транс. Вони ж то голосували за опозиційну партію та кандидата, які у виборчих роликах та заявах обіцяли жорстко, не “щадя живота свого” боротись із корупцією та свавіллям владців, і осердям цього зла називали саме партію «Слуга народу» у парламенті. Аж тут виявляється, що насправді підтримали тих же «Слуг», тільки підленько так замаскованих.

У Черкасах же уособленням всього можливого виборчого ідіотизму був саме «слуга» Віталій Ільченко, бо його дурнувата агітаційна кампанія та плани кров з носа збудувати в місті небезпечний завод зі спалювання фреону та пестицидів, навіть якщо для цього доведеться переламати через коліно трьохсоттисячну громаду, – відлякали багатьох містян. Напевне, саме тому особисто Ільченко отримав набагато менше голосів, ніж, власне, партія, яка його висувала. Бо вибори виборами, а дихати вбивчою хімією мало кому хочеться.

Однак після заяв Ільченка виходить, що проект заводу залишається на порядку денному, тільки перехідний прапор по його реалізації переходить в інші політичні руки – Євпакові. Бо інакше навіщо киянину Ільченку підтримувати когось у виборах мера Черкас? Сам же він, схоже, лише заради свого прибуткового проекту у цю невдячну справу ув’язався і оганьбився. З Бондаренком у питанні хімзаводу домовитись ніяк не вдасться, це ясно як божий день. А Євпак у прагненні вхопитись за мерську булаву, виходить, може і життям міста ризикнути, навіть якщо потім доведеться сидіти з тією булавою на величезному могильнику, у який за ради мільйонів євро готовий перетворити Черкаси Ільченко.

Десь приблизно так само зараз мають почуватись і виборці «Європейської солідарності», яка в Черкасах готова лягти під «Слуг народу» і також підтримати Віктора Євпака. І схоже, «сивочолий батько» нації Петро Олексійович в курсі, на що у провінції його політичні «дітки» готові, щоб вхопитись за ниточки, якими потім можна буде тормосити міського голову. З Бондаренком, звісно, такі маніпуляції навряд чи вийдуть, а от з молодим і спраглим до слави і влади Євпаком, – легко. Тож черкаські «єески» завзято торгуються за шматочки пирога, до якого ще навіть не добрались.

Ну, і останній штрих до портрета Євпака-мера, якщо такий колись буде, – це заява колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича, що другий тур стане «референдумом про ставлення виборців Черкас до заповіді «Не укради». Мовляв, при Бондаренкові крастимуть, а при Євпаку, можливо, і ні. І тут у тих, в кого не коротка дівоча пам’ять, наступає повний когнітивний дисонанс, бо саме при мерові Одаричі поняття «красти на дорогах чи на комуналці» набуло нового епічного звучання! Бо можна було красти так, що аж тролейбуси в ямах на бульварі Шевченка в центрі міста застрягали! Адже там мав бути той віртуальний асфальт, який героїчно клали всю другу каденцію Одарича. Але відображався він чомусь лише у мільйонних платіжках із міського бюджету. Правоохоронні органи досі дорозслідують купу кримінальних справ, пов’язаних із тими «махновськими» часами.

Утім, із Сергієм Олеговичем завжди так. Він може сьогодні говорити кардинально протилежні речі, ніж учора, або і несусвітню брехню нести з таким виглядом, що це ми всі навколо чогось «не доганяємо». При чому ще й на запитання, як так можна, робити круглі очі і із святенницьким виразом обличчя перепитувать: «Ви що, з дуба впали?».

А коли народ починав закипати від його чергових бендерівських «ньювасюків», типу «найбільшого у Європі цирку», то йому одразу ж кидали, як кістку, якийсь черговий фестивальчик з безкоштовними кукурудзяними качанами і борщем. На такі розваги, до речі, списували також хороші гроші, які танули як ті льодові скульптури за погоди плюс 15, і осідали десь у довгих кишенях, пристрочених до широких бізнес-штанів групи Михайла Бродського.

А ще ж варто пригадати, що це саме Сергій Олегович повсюдно заявляв, що усі комунальні підприємства, типу «Водоканалу», «Теплокомуненерго» чи ЧЕЛУАШУ треба продать або віддать приватникам у оренду, а всією комуналкою мають керувати у містах не міські комунальні служби, а управлінські компанії. Саме він прикінчив РЕУ і мало не прикінчив ЧЕЛУАШ, що місто відкашлює і до сьогодні. Це за його керівництва «Черкаситеплокомуненерго» і «Черкасиводоканал» мало не віддали в «хороші руки» олігархам. Це Одарич завжди говорив, що міська комуналка, – це вічний і дуже прибутковий бізнес для того, хто «правильно» нею розпорядиться. Звісно, мова йшла не про простих черкасців. І коли в ті часи, про «красоти» «управлінських компаній» людям пояснювали на пальцях, то сьогодні вони вже мають красномовний приклад «Нової якості», яку підсунула містянам у цвітастому фантику заступниця мера Людмила Бордунос. Її потім з мерії випхали копняками, а от здихатись «Нової якості» виявилось не так легко. До речі, ця пані також зараз на просторах соцмереж активізувалась і вгадайте з трьох разів, за кого радить голосувати на виборах мера? Правильно! За Віктора Євпака!

І як ви думаєте, якщо вся комунальна мафія, «художні керівники» різних сумнівних бюджетних схем та горлохвати із «Слуг народу» агресивно радять голосувати саме за Євпака, – то він справді бере участь у виборах, щоб стати для міста «чесним мером»? Тож якщо ви скучили за роздовбаними дорогами, звалищами сміття, за якими не видно бачків, за глухим мером, який вас просто не чує і не бачить, якщо ваші претензії чи питання йому не подобаються, за тим, що з бюджету невідомо куди стрункими шеренгами йдуть повз більшість міських проблем мільйон за мільйоном – то вперед, Євпак – саме ваш кандидат! Бо Бондаренко із його заасфальтованими проїздами і вулицями, із закупівлями комунальної техніки і тролейбусів, з підтримкою лікарень і шкіл, з будівництвом дитсадків так «красиво заливати» і не робити зовсім нічого роками просто не здатен. І якщо говорити передвиборними гаслами самого Євпака – при такій підтримці він таки може змінити Черкаси. Але це буде знову «найбільший цирк Одарича» та комунальних грабіжників, від якого ми ледве відхекались.

Залиште коментар