Юніорська легкоатлетична команда Черкащини здобула нагороди чемпіонату України

3-4 лютого в місті Суми відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. За нагороди змагалися юніори зі всієї України. Легкоатлети Черкащини достойно виступили на змаганнях на принесли регіону низку медалей.

Маргарита Бабіцька виборола дві нагороди. Спортсменка стала чемпіонкою України серед юніорів з потрійного стрибка з результатом 12 метрів 84 сантиметри та срібною призеркою в стрибках у довжину з результатом 5 метрів 91 сантиметрів. Маргарита є вихованкою обласної спецілізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси, готують її тренери Сергій Полінков, Катерина Чернявська та Костянтин Окрайченко.

Анастасія Деркач стала чемпіонкою України серед юніорів в штовханні ядра з результатом 13 метрів 96 сантиметрів. Анастасія є вихованкою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси, її тренер – Сергій Лисенко.

Владислав Назаров виборов 2 місце в стрибках в довжину з результатом 6 метрів 93 сантиметрів та 3 місце в потрійному стрибку з результатом 14 метрів 78 сантиметрів. Готують спортсмена тренери Анатолій Голубцов та Василь Козюра.

Андрій Єрещенко став чемпіоном України серед юніорів в стрибках в довжину з результатом 7 метрів 18 сантиметрів. Андрій є вихованцем обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси, тренує спортсмена Сергій Лисенко.

За інформацією Федерації легкої атлетики Черкаської області.