“Юристи готують позов за брехню”, – Бондаренко прокоментував звинувачення Зеленського

“Юристи готують позов за брехню”, – Бондаренко прокоментував звинувачення Зеленського

Мер Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував Цензор.Нет заяву президента Володимира Зеленського про те, що він “мер-бандит” та про наявність 17 кримінальних справ проти мера. Про це повідомив у фейсбук редактор видання Юрій Бутусов.

“З подивом почув від президента Зеленського про якісь 17 кримінальних справ проти мене. Його слова про кримінальні справи проти мене – брехня. Подам до суду проти Зеленського, мої юристи готовлять позов за брехню, ми будемо вимагати вибачень. Жодних процесуальних дій проти мене не проводиться. Мене та команду мерії не викликають на допити, не проходять обшуки, не вимагають документи. Нещодавно Зеленський передавав мені “привіт”, невже він мав на увазі оцю дурню на прес-конференції?

Президент остаточно відірвався від реального життя, мабуть, отримує інформацію з інстраграму чи вконтактє, чи що він там читає. Президенту треба ретельніше вивчати обстановку в країні, хай приїде до Черкас. Політично на місцевих виборах Зеленському та його партії тут нема чого ловити – в них нема жодних шансів, після брехні про велюровий карантин ніякої довіри до них нема. А я готовий тут наочно показати чого варті його вигадки”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

 

Залиште коментар