За добу 22 червня виникло 4 пожежі

За добу 22 червня виникло 4 пожежі

За повідомленням пресслужби управління ДСНС України у Черкаській області, протягом доби 22 червня вогнеборці ліквідували чотири пожежі.

Так о 08:00 в селі Мокра Калигірка, Катеринопільського району на вулиці Набережній, виникла пожежа у надвірній споруді.

На місце події оперативно прибули рятувальники 2-го державного пожежно-рятувального посту, які о 09:20 локалізували пожежу, а ще за 10 хвилин повністю її ліквідували.

О 12:50 у селі Дубіївка, Черкаського району, на вулиці Польова виникла пожежа в надвірній споруді.

Пожежу впродовж години ліквідували рятувальники 2-ї державної пожежної-рятувальної частини та добровольці місцевої пожежної команди з села Хацьки, які оперативно прибули на місце події.

У селі Руська Поляна, Черкаського району, під час руху загорівся автомобіль OPEL INSIGNIA. Пожежу вдалося ліквідувати водієві власними силами ще до прибуття на місце події добровольців місцевої пожежної команди з села Руська Поляна.

О 16:50 у селі Хутори, Черкаського району на вулиці Вишнева сталася пожежа житлового будинку. Ще до прибуття на місце події рятувальників 1-ї ДПРЧ, 19-ї ДПРЧ та добровольців місцевої пожежної команди з села Хацьки, вогонь охопив покрівлю будинку. Пожежу злагодженими діями ліквідовано о 18:40.

Залиште коментар