За добу в Черкасах рятувальники двічі збирали ртуть

За добу в Черкасах рятувальники двічі збирали ртуть

21 жовтня на телефон Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в одному з кабінетів Черкаської міської ради, розбито ртутний термометр.

Через розлив небезпечної речовини адміністрація закладу звернулася за допомогою до рятувальників. На місце події прибули співробітники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини, які зібрали отруйний метал та провели демеркурізацію приміщення.

Цього ж дня аналогічний випадок із пошкодженням термометра стався у житловому будинку по вулиці Братів Чучупаків. До помешкання були негайно направлені рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, які зібрали залишки ртуті та провели демеркурізацію приміщення.

‼️ Рятувальники нагадують: Пам’ятайте – ртуть отруйна речовина. Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. Ні в якому разі не викидайте прилади із ртуттю в сміттєві баки, це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. У разі, якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

Залиште коментар