За дурний жарт неповнолітньому псевдомінеру загрожує до восьми років за гратами

За дурний жарт неповнолітньому псевдомінеру загрожує до восьми років за гратами

17-річний житель Черкас двічі протягом дня надавав неправдиві повідомлення про замінування. Під час обстеження зазначених об’єктів вибухонебезпечних предметів не виявлено. 

22 червня до поліції міста Черкаси надійшов телефонний дзвінок з повідомленням про замінування. Телефонуючий зазначив, що заміновано річковий порт в місті Черкаси і невдовзі станеться вибух. На місце події негайно було скеровано поліцію, рятувальників та медиків. Місце події огородили, а персонал і відвідувачів евакуювали. Вибухотехніки та кінологи провели обстеження об’єкту, вибухонебезпечних предметів не виявили.

Не встигли правоохоронці завершити обстеження річкового порту, як до поліції надійшло ще одне повідомлення про замінування. Цього раз телефонуючий повідомив, що заміновано будівлю Черкаської обласної державної адміністрації. Всі екстрені служби були перенаправленні за новою адресою мінування. Працівників та відвідувачів установи евакуйовано. В результаті обстеження будівлі ОДА вибухонебезпечних предметів також виявлено не було.

В рамках проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що повідомлення про замінування було здійснено однією і тією ж особою. Якою виявися 17-річний місцевий мешканець. Зловмисника затримали в одному з районів міста Черкаси.

За невдалу розвагу, а по суті неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності юнаку загрожує до восьми років позбавлення волі.

Зловмисника затримано відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 259 Кримінального кодексу України.

Повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

 

Залиште коментар