За нецільове використання в орендаря на Смілянщині забирають землю

За нецільове використання в орендаря на Смілянщині забирають землю

У січні 2018 року Смілянським міськрайонним судом відкрито провадження у справі за позовом Смілянської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі ГУ Держгеокадастру у Черкаській області про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення земельної ділянки у власність держави.

Про це повідомляють в Смілянській місцевій прокуратурі.

Встановлено, що за результатами вивчення дотримання вимог земельного законодавства прокуратурою встановлено, що Смілянською РДА затверджено проект із землеустрою та надано в оренду земельну ділянку загальною площею 28,9420 га в адміністративних межах одного із сіл Смілянського району громадянину для ведення фермерського господарства та ним укладено договір оренди землі для ведення фермерського господарства. Проте, орендована земельна ділянка сільськогосподарського призначення з видом використання як сіножаті протягом 2016-2017 років фактично використовувалася як рілля.

Таким чином, орендар допустив порушення виду використання земельної ділянки в межах однієї категорії цільового призначення — земель сільськогосподарського призначення та засіяв на спірній земельній ділянці у 2016 та 2017 роках зернові сільськогосподарські культури, що є порушенням законодавства України.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар