Заступник мера Черкас розповів, чому балотується у обласну раду

Заступник мера Черкас розповів, чому балотується у обласну раду

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин балотується до Черкаської обласної ради від ВО «Батьківщина» по Південно-Західному мікрорайону Черкас. На своїй сторінці у фейсбук він розповів, чому вирішив поборотися за мандат.

Я, Волошин Ігор Володимирович, балотуюся до Черкаської ОБЛАСНОЇ ради по Соснівському округу міста Черкаси під №1 від ВО “Батьківщина” (№6 в бюлетні).
Працюю заступником міського голови Черкас. Освітянин, кандидат історичних наук, доктор філософії, магістр державного управління, доцент Інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Добре, як ніхто, знаю проблеми всього нашого міста: від освіти, охорони здоров’я, доріг, будівництва, житлово-комунального господарства до екології, безпеки та інвестицій. Адже щоденною вирішую їх на посаді заступника міського голови, а до цього – директора департаменту освіти та гуманітарної політики.
Проте обласна рада часто-густо забуває, що жителі Черкас такі ж жителі області, і не спрямовує фінансування на обласний центр. Як наслідок – місто щороку недоотримує мільйони на зарплати освітян, медиків, ремонт доріг, компенсацію за проїзд пільгових категорій у транспорті тощо. І ми оплачуємо всі ці потреби з місього бюджету.
А ще у нашому місті розміщено чимало об’єктів обласного підпорядкування: кардіо- та онко- диспансери, швидка медична допомога, театр, філармонія, інтернати, аеропорт тощо, які теж потрібно відроджувати.
Обласний бюджет буде працювати на обласний центр!
Прошу підтримати мене та всю команду ВО “Батьківщина” до обласної, міської і районної рад. Адже “Батьківщина” – єдина, надійна, професійна команда!», – зазначив Ігор Волошин.

 

Залиште коментар