Засуджений за фальсифікацію попередніх виборів знову організовуватиме їх за квотою “Слуги народу”

Засуджений за фальсифікацію попередніх виборів знову організовуватиме їх за квотою “Слуги народу”

10 серпня Центральна виборча комісія затвердила склади обласних, районних та місцевих територіальних виборчих комісій, що проводитимуть місцеві вибори у жовтні цього року. Про це пише видання “18000″.

Відповідно до постави Черкаську місцеву та обласну виборчі комісії очолили висуванці місцевих осередків партії “Слуга народу”, а саме Денис Бобер та Петро Сивун, їх заступниками відповідно стали Олександр Сивак (партія “Голос”) та Олена Кобилінська (ВО “Батьківщина”).

Денис Бобер до цього працював у одній з місцевих прокуратур Черкаської області, а після звільнення отримав посвідчення адвоката. Крім того, певний час Денис Бобер був уповноваженим із закупівель Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та після ряду скандалів був звільнений. Разом з тим, директор Департаменту Сергій Воронов заявляв про те, що Бобер несанкціоновано втручався у роботу департаменту та вносив зміни до договорів, укладених від імені департаменту з постачальником продуктів харчування. Також департамент досі не може відновити паролі від свого кабінету на одному із закупівельних майданчиків, про що інформує в системі.

Петро Сивун у свою чергу під час проведення президентських виборів у 2019 році очолював окружну виборчу комісію №194 як представник кандидата Петра Порошенка.

Варто відзначити, що до складу обласної територіальної комісії увійшов Дмитро Жиляєв (квота “Слуги народу”), який є засудженим за фальсифікацію виборів до обласної ради у 2015 році.

Тоді Жиляєв був секретарем ОВК за квотою партії БПП та в результаті підрахунку голосів вчинив дії, в результаті яких частина партій (“Свобода”, “Укроп” та партія “афганців”) недорахувались своїх голосів, а партії БПП та “Опозиційний блок” – навпаки мали отримати більше мандатів.

25 травня 2018 року Соснівський райсуд Черкас визнав Жиляєва винними у фальсифікації виборчих документів та підсумкового голосування і засудив до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною із виборчим процесом строком на 2 роки.

Зі складом усіх комісій можна ознайомитись за посиланням – тут.

 

Залиште коментар