“Затишний” сквер з`явиться на Митниці

“Затишний” сквер з`явиться на Митниці

У Черкасах біля будинку №33 по вул.Гагаріна з`явиться новий сквер під назвою “Затишний”. Відповідний проект рішення буде винесено на найближчу сесію міської ради. Раніше його вже затвердив виконком, а сьогодні розглянула бюджетна комісія під головуванням Юрія Тренкіна.

Згідно з проектом, за який мають проголосувати депутати, пропонується “створити та надати статус скверу земельній ділянці орієнтовною площею 0,25 га між будинком №33 по вул.Гагаріна та автозаправною станцією і присвоїти йому назву “Затишний””.

“Раніше цю ділянку пропонувалося продати на земельних торгах. Проте митничани виступили категорично проти цього. У серпні міська рада підтримала відповідну петицію, і ось справа вже зрушила з місця. Якщо колеги-депутати підтримають громаду і проголосують за створення скверу, на Митниці буде ще одна зелена зона. На цій ділянці проведуть благоустрій і передадуть на баланс “Дирекції парків”. На мою думку, міська влада має дослухатися до думки людей під час прийняття рішень. Тільки шляхом співпраці влади і громади ми зможемо перетворити Черкаси на місто, у якому хочеться жити!”, – прокоментував депутат від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

Залиште коментар